| Alex_Ionut_1999 a întrebat:

Folosesc launcher-ul de la minecraft-romania.ro si cand dau sa intru intr-un server imi apare sa folosesc comanda /register parola confirmaparola. Imi trebuie cont premiu? pentru ca eu nu am parola, va rog sa ma ajutati dau funda.

Răspuns Câştigător
| IonutH98 a răspuns:

Cand intrii pe un sv trebuie sa te inregistrezi... daca iti terbuia cont premium nu te lasa sa intrii pe server...deci intrii si scrii /register parola repetaparola ex: /register 12345 12345winking