| DanTheBeast a întrebat:

Fra Cry 3, Hitman Absolution sau Assasin's Creed 3?

Ce ar fi mai bine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| david1234kerti a răspuns:

Pai uite cum sta treaba:toate 3 au grafica super buna, dar pretul difera(nu cu mult). Daca vrei sa economisesti 10-12 lei, ia-ti Assasin's Creed 3. Dar acum depinde ce categorie iti place pentru ca far cry 3 este shooter, Hitman Absolution este gen gta si Assasin's Creed 3 este mai mult cu asasinari.Dar eu as alege cu siguranta Far Cry 3 pentru ca am jucat si Far Cry 2 si ma uimit.De ce? Deoarece jocul te lasa liber(adica nu ca in call of duty trebuie sa mergi numa pe unde se petrece misiunea), pe far cry 2 poti sa te plimbi cu masina etc.
Deci raspuns:Far Cry 3

1 răspuns:
| Coyotul a răspuns:

Nu am jucat Hitman Absolution.Dar Far Cry 3 Si assassin"s Creed 3 ti le recomand