| kamikaze325 a întrebat:

Am instalat windosul acum cateva zile. toate bune si frumoase merge totul ok insa cand am vrut sa imi instalez doua jocuri ce se joaca pe net (nfs world si a.v.a) nu imi merge nici unul dintre ele la cateva secunde dupa instalare imi apare o eroare care zice asa "an error ocured while downloading the setup package. check your network connection and restart setup" problema e ca netu merge perfect insa astea nu se instaleaza. cine ma poate ajuta ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| xWeasel a răspuns:

Hmmm incearca pe alt browser sau fii atent daca cade netu in timp ce se descarca.