| theDrifter a întrebat:

FUNDA!~~Am un joc pe PC...se cheama LFS si are doar primele trei masini deblocate...Am facut toate circuitele { misiunile } si nu mi s-au deblocat. Cine imi zice de unde pot sa downloadez varianta a doua cu toate masinile, respectiv circuitele sau altceva ca sa pot sa le deblochez. Cel mai explicit si folositor raspuns FUNDOI! HELP!

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Tu ai varianta demo. Pentru a debloca si restul masinilor in Live For Speed trebuie sa intri pe lfs.com si sa platesti 19$ parca. Iti spun ca merita din plin pentru ca este unul dintre cele mai realiste jocuri in materie de control al masinii. Succes