| spaikizz a întrebat:

{funda}Baietiiiii ajutor![si fetele care se pricep] Maine vine un var pe la mine si nu l-am mai vazut de mult. Din cate tin eu minte ii place fotbalul. Unde pot gasi si eu un joc de fotbal foarte misto descarcabil sau online. Sau jocuri cu masini. Niste jocuri noi de gta unde pot gasi? Mersi muult! A! Si muzica! Ce fel de muzica va place voua?

Răspuns Câştigător
| amoshot7 a răspuns:

Salll! Pe www.myfilm.ro cauta acolo la jocuri sunt multe Pes 10 Fifa, Soccer Manager si mai multe!

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Imi place pop rock house clubbing insa la jocuri cu fotbal nu ma prea pricep scuzehappy

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Miniclip este cel mai bun cu jocuri masini si fotbal plss funda
youtube sau trilulilu la muzica plssss funda

| milina a răspuns:

Muzica poti da gasesti de pe u tv si jocuri pe miniclip