| ingerasmotat a întrebat:

Funda! Buna TPU am o problema grava cu cs-ul!
Mi-am descarcat niste coduri la counter strike 1.6 si am zis sa joc, am juat cat am jucat eu sa ma acomodez cu ele apoi m-am simtit cocos si am zis sa incerc pe un servar. Am jucat cu un cod la inceput pe care trebuia sa apas end sa-l activez si tot aparea acolo si am fost dat afara apoi am reintrat si m-a dat la spectatori asa ca am reincercat peste veo 4 ore cu alt cod unde apasam home si la fel se vedea (codul asta avea foc automat) si de la avertismentul de prima data am trecut la ban dupa prima runda de joc si am lasat-o balta cu serverele si am zis ca mai bine as juca singur dar nu mai pot intra pe nici o mapa. Ce sa fac? Nu imi mai trebuie serve numai sa ot juca dar nu pot intra deloc a incercat si fara coduri am dat si un restart dar nimic. Astept solotiti nu predici si mustrari!

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul, si apoi instaleazal din nou, asta ar trebuie sa mearga.

2 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

BUNA.Incearca sa reinstalezi(desczrci acelasi cs) daca nu merge inta in foldeul cs si la maps acolo stergi toate mapele si pui altele in loc daca faci rost.

| Binelu a răspuns:

Asa e daca esti noob si nu esti in stare sa faci un frag, tiai luat Destroy.Nu trebuie sa reinstalezi jocu, intra in cs intr-un folder valve sau counter strike si trebuie sa fie un fisier.cfg stergel si atat.