| Answer17 a întrebat:

Funda! Cum faci sa primesti mai multe like-uri pe facebook?
Ma tot intreb, cum de unii au sute de like-uri la toate tampeniile si prostiile iar unii abia daca au cate-va... La mine se intampla ceva ciudat, prietenilor mei nu le apar notificarile cand adaug ceva nou, dar mie imi apar cand ei adauga ceva nou. Stiu asta pentru ca am 2 conturi si nu primesc notificari unul de la celalalt... oare are contul ceva? Mentionez ca am activat si acea optiune de "urmarire"
Voi cum faceti sa primiti multe like-uri? Am auzit ceva de genul ca daca dai multe, primesti inapoi dar nu am testat.

3 răspunsuri:
| SuntAlexxa a răspuns:

Pai daca zici ca prietenii tai nu vad ce postezi poate ai contul privat uita-te la setari. Si daca vrei multe like-uri intra pe Addmefast.com. E foarte tare site-ul!

| Answer17 explică (pentru SuntAlexxa):

Am verificat, la asta m-am gandit si eu, dar nu este privat. Tot ce am si tot ce postez il fac public. Ce este mai exact acel site si la ce ma ajuta?

| SuntAlexxa a răspuns:

Pe acel site iti faci cont dupa dai pe site link-ul de la poza ta si tu trebuie sa dai like la poze de la alti oameni si asa faci puncte si din punctele alea primesti like-uri. E un fel de hack laughing)