| Bogdanbgd10 a întrebat:

Funda! De ce nu merge Euro Truck Simulator 2 la Ultra cu urm cerinte: 4 GB RAM Placa video Nvidia Quadro 1400 de 2GB Procesor Dual-core 2.40 Ghz 2.40 Ghz System type 64 bit Windows 7. Funda!

Răspuns Câştigător
| Caine1122 a răspuns:

Ramul bun placa video acceptabila dar procesorul nu poate duce atat de mult
Funda?

| Bogdanbgd10 explică (pentru Caine1122):

Zici ca e slab procesrul? Dar sti de unde sa descarc si eu harta rmaniei la euro truk sim 2 si sa mearga ca am mai descarcat si se incarca jumatate si ma dadea inapoi.

| Caine1122 a răspuns (pentru Bogdanbgd10):

Nu stiu care e treaba cu asta