| Mihai0301 a întrebat:

Funda! Deci,de cateva zile incerc sa imi pun bani pe contul meu de Playstation Store din cauza unui anumit DLC pentru un joc,prima data am incercat sa platesc cu telefonul,nu merge pentru ca imi trebuie un telefon din Mare Britanie sau SUA,apoi am incercat varianta cu cardul de credit, cardul trebuie sa fie neaparat Visa,cea ce,am mai aflat ca pe contul conectat cu UK nu merge dar am incercat si pe contul de US,am cautat pe net si multi au zis ca le merge dar mie imi zice tot timpul cand incerc sa pun bani "The funds could not be addet to the wallet"cea ce inseamna "Bani nu au putut fi adaugati",am vazut ca multi au zis ca si-au luat o gramada de chesti cu cardul de pe PS Store dar mie nu imi merge,am incercat sa pun din nou codul cardului,codul de pe spate,etc si tot nu merge,tot chestia cu "The funds,bla,bla",am mai incercat sa schimb si adresa si codul postal dar nici asta nu merge(da,am folosit o adresa din UK si nu a mers,apoi una din USA, nici aia nu a mers). Deci va rog daca a avut cineva problema asta si a rezolvato as vrea sa stiu cum, multumesc!