| EmyJail999 a întrebat:

[FUNDA!]La metin2 matrix mi-am facut cont si cand intru in joc scrie o eroare in germana am dat la translator si zice contul este blocat si nu mai jukasem niciodata pe acel cont era nou facut...de ce face asta? la intregistrare cand mi-am facut cont scria ceva in germana dar am facut la translator si zicea ca Contul a fost creat cu succes! Va rugam sa asteptati un mesaj pentru nu stiu ce am fost la inbox si tot n-am gasit...Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| caracatyta a răspuns:

Ba frate...ai incercat sa dai click pe linkul care ty la trymis p mail? Daca ai vreun cont de metin2.ro p care nu mai joki mil dai mie ca mor de plictys si n-am ce face. Daca e til mai cresc eu...dau funda

| crystiboss2121 a răspuns:

Ba da-mi site si fi atet intea la spam ca acolo l-ai primitwinking

| BosSofVlad a răspuns:

Poate nea blocat germani acesu la server cum nea blocat francezi la mondialmt2.
crying(((