| Sooorin a întrebat:

Funda! Salut, ma joc nfs world si vreau sa stiu ce masina e mai buna : lambo murcielago lp650-4 roadster, lambo murcielago lp640 sau bentley continental gt supersports? ( am deja lp650-4, dar vreau sa mai imi cumpar o masina si nu stiu pe care dintre cele 2 sa o iau, care e mai buna ca sa o cumpar? ) daca aveti alte idei, spuneti-mi dar sa fie masini igc ( in game cash ) ( p.s. am deja m3 gts )

2 răspunsuri:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Bentley. (s-au bagat monede pe conturi sau coins sau bani?) findta?

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Fundita?