| Andres8In a întrebat:

FUNDA! Salut TPU! Am si eu o intrebare big grin
M-am reapucat curand de cs 1.6,am jucat cu un prieten si el avea aimbot i l-am cerut si mi l-a dat, problema este ca nu mergesadacolo spune ca trebuie doar sa pornesti cdhack. exe dupa aia intri in joc si intri p server si nu trebuie sa apesi pe nimic, apare singur, mie mi se inchide jocul cand vreau sa intru pe un server cu hackul activat.Nu va ganditi ca hackul nu e bun, el este, am intrebat si pe altii si tot acelasi hack folosesc, deci, va rog daca ati jucat cu cdhack, cu ccn, cu BadBoy, etc.pe un anumit cs 1.6 sa-mi dati si mie link-ul dar doar daca sunteti siguri ca merge...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Merge pe cs v40 digitalzone

2 răspunsuri:
| DannyDanuTs a răspuns:

Daaa cristi da cat costa un steam? mult

| SCOOBftw a răspuns:

De ce frate vreti sa jucati cu coduri?

Cu ce va ajuta?

Ca luati ban,pe toate serverele?

I-ati un steam,o pereche de casti, porneste CS si dai drumu' la fraguri.Ce amuzament mai are, daca joci cu coduri oh go on?