| FaraIdeiDeNume a întrebat:

FUNDA+vot la pachet! URGENT! Cum sa schimb limba calculatorului din romana in engleza? VA ROOOOGG!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca in romana nu stii sa schimbi limba la sistemul tau atunci in engleza cum te descurci? Ce fel de windows ai? La win 7 intra in Start-->panou de control-->ceas, limba regiune-->modificare limba afisare. In fereastra deschisa la ''Tastaturi si limbi''-->la ''Alege limba de afisare'' selectezi de acolo limba engleza.
Bafta!