| LetsRock a întrebat:

Gta V Pc!
Salut TPU. Ma gândesc sa imi cumpăr din Altex Gta V Pc pentru ca nu am card pentru steam si vreau a stiu daca voi fi nevoit sa ma joc cu DVD ul in permanenta.
Voi putea juca online?
Voi putea face actualizări?

Răspuns Câştigător
| nadasanpaul a răspuns:

Va trebui să bagi dvd-ul în pc în permanentă. Şi clar o să poţi juca online şi să faci actualizări. Sper că te-am ajutat. fundă?

2 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Mi se pare ca pe carcasa ai si un key pentru joc pentru Steam (inauntru, logic). Oricum, vei putea chiar si asa.

| Marius875 a răspuns:

Da se poate dar iti recomand sa il cumperi pe steam cu paysafecard.