| aloken a întrebat:

Hai sa traiesti TPU am ramas in pana de idei ce sa joc am mai apelat eu la dvs. dar degeaba 2-3 raspunsuri.Ehh a 3-a oara i cu noroc.Jocurile as vrea sa fie incadrate in urmatoarele genuri:Action-Adventure,Racing si cu ceva poveste, dar as vrea sa mentionez ca cele de tip racing sa nu fe ca pe piste la F1 si sa fie de strada gen need for speed (nu imi dati jocuri din franciza le-am jucat pe toate),iar jocurile pe care le-am jucat sunt:Minecraft -_-,GTA V,Franciza Need For Speed,Metro LL,Battlefield Franciza,CS:GO,COD:III; II,League of Legends, Metin2 rolling on the floor),WoW,Far Cry 4, Crysis 3.Cam astea ar fi acum specificatiile pc-ului mei ca nu e racheta!
PC SPECS:
i3 540 Quad Core 3.07 GhZ
8GB DDR3 1333mhz Hyper X Black(DUAL CHANEL)
GTX 750 TI 2GB GDDR5-128 BIT
Asa ba! Hai cu listele ce facem noi aici e o comunitate mare!

2 răspunsuri:
| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com

| Andreimta a răspuns:

Prototype - Overwatch - Euro Truck Simulator 2