| dcaaasss a întrebat:

Hai salut baieti si fete, care vreti si jucati sau vreti sa jucati si nu aveti cu cine metin2 old times sau orice metin vreti sa jucati cu cineva eu caut cativa prieteni sa ne facem un grup si sa jucam un metin random sau unu pe care jucam deja P.S: sa fie privat!

1 răspuns:
| kuroshitsuji a răspuns:

Daca vrei hai sa jcuam pe Metin2Aztec. E deschis recent. Iti dau link, descarca-l si hai sa jucam. www.metin2aztec.ro, ma gasesti sub numele de Shinici.