| AnonimInEfect a întrebat:

Hai salut.Pentru cei ce joaca Metin2.ro si au BitDifender:Am BitDifender(cu licenta)si nu stiu ce sa-l setez sa-l fac sa mearga Metinul.Cand aplic jocul imi spune eroare la conectarea la server(cand scriu contul nu-mi apare liniuta aceea inainte de a scrie o litera si pe servere toate canalele au puncte in loc de "NORM","BUSY"sau"FULL"). Mi s-a mai intamplat odata la fel doar ca data trecuta l-am reparat.Mentionez ca am activat Modul pentru jocuri.Nu stiu ce sa-i mai fac.

1 răspuns:
| cici_4590 a răspuns:

Inlegatura cu punctele asteapata jumate de ora intra hackari