| edytza1 a întrebat:

Haideti TPU, va rog eu ma ajutati cu niste jocuri foarte cool pentru PC? Exemplu:-spiderman (1, 2,3, 4 oricare)
-IronMan
-NFS, din astea dar foarte cool, va rog, sau si mai diferite cat de misto stiti voi dar nu 4 story, metin2, InfinityMU, din asteahappy Va rog, sa lasati link de unde sa descarc jocul, dar sa nu aibe virusi! Funda cel mai tare joclaughing mai bine faceti o scurta lista cu ele, si o scurta lista cu link de download la fiecare in parte!

1 răspuns:
| Metin20 a răspuns:

Fifa 07
Metin2frz
Metin2ro
Metin2hc
Metin2luanris
Metin2steel...
Fifa08
Fifa2012
Fifa 2013