| Oana900 a întrebat:

Heei, am un telefon Sony Xperia m2, si mi s-a blocat pe Facebook, apoi s-a descarcat bateria. Cand l-am bagat la incarcat si am vrut sa il deschid, de atunci, mi se tot blocheaza pe Sony. Ce pot sa fac acasa, fara sa il duc la reparatii?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Ai incercat sa ii dai o resetare din fabrica, poate ai luat virusi ceva?

| Johny_George_1997 a răspuns:

Asa am patit si eu. mam tot chinuit cu el 2 saptamani ca dupa aceea sa aflu ca mi se crapase procesoru de la o supra incalzire si n-am mai putut face nimic cu el. sa speram ca ai dfoar virusi pe el si ai putea incerca sa ii dai o resetare nu din fabrica.dai o resetare la tot hardu telefonului sa te asiguri ca stergi totul si poate o sa isi revina. daca nu stii cum sa dai hard reset cauta pe Youtube (Sony xperia m2 hard reset how to?) si o sa gasesti tutoriale cum, sa o faci chestia asta. sper ca am ajutat. funda?

| Oana900 explică:

Nu, am aflat ca e de la soft