| manyquestions a întrebat:

Heei! Stie cineva cum pot descarca driver-ul pentru webcam pentru un Hp Compaq Presario CQ62-210SQ? Nu il gasesc de ceva vreme...

1 răspuns:
| AlexanderTheG a răspuns:

Daca nu ai driverul si nici nu il gasesti pe net poti folosi genius drivers profesional il poti lua de aici http://download.chip.eu/......71000.html si dai scanare cu el la drivere si dupa iti va arata ca iti lipseste Hp Compaq Presario CQ62-210SQ iar tu dupa il descarci si il instalezi usor si sinplu.
PS va trebui pentru program ca sa mearga un crack sau un serial key
Pentru mai multe detalii add:alexandru_druta94