| anonim2596 a întrebat:

Hei.Am abonament cu cei de la Orange, dar nu am credit si as vrea sa-mi incarc cartela cu 6 euro pentru a cumpara diamante la un joc...se poate?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti reincarca o cartela de pe abonamentul tau atata timp cat aceasta este emisa tot de catre Orange Romania, prin urmatoarele modalitati:
• prin apel la 200 (serviciul Alege)
• prin apel la *100# (serviciul SelfCare)
• la casieriile Orange
• prin intermediul aplicatiei Contul meu, daca esti inregistrat cu rol de administrator
Gasesti mai multe detalii legate de reincarcarea unui cont Prepay din aplicatia Contul meu aici http://www.orange.ro/......y/ic/3204.
O zi buna si Sarbatori Fericite.
Orange Helper

1 răspuns:
| McGog a răspuns:

Da se poate, dar trebuie sa fii proprietarul acelui abonament sau sa ai acces la cnp sau seria titularului, sfatul meu este sa cumperi diret dupa acel telefon fara a mai face transferul pe cartela ta sim. pentru a transfera intrii la *100# si urmezi pasi de acolo. Bafta... daca te-am ajutat funda