| Iani_Iani_1999 a întrebat:

Hei, am o intrebare in legatura cu capa optifine de la minecraft, daca donez si imi iau capa si schimb skinul, capa dispare? Sau, daca vreau sa schimb culoarea capei trebuie sa platesc in plus?

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Nu. Capa nu dispare, poti sa schimbi skinul de cate ori vrei. Nu nu platesti in plus daca schimbi culoarea. Poti s-o schimbi de cate ori vrei.

| Iani_Iani_1999 explică (pentru TheNexus):

Merci, ti-am dat funda, ce tipuri de cape mai sunt? in afara de aia de la optifine?

| TheNexus a răspuns (pentru Iani_Iani_1999):

Poti face una cu banner. Uita-te pe youtube la niste design-uri pentru cape.