| Aly13 a întrebat:

Hei! Am Windows 8 si tocmai mi-am descarcat FIFA 14 din Windows Store, dar nu imi merge. De fiecare data cand deschid jocul dupa cateva secunde se inchide singur, aveti idee de ce? si ce as putea face sa mearga? Multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Probabil ai 6 ani, acum ai invatat sa scrii si sa citesti daca pui astfel de intrebari...
- ai nevoie de cheia de licenta sau serial key ca sa mearga jocul, cum faci rost de ea? - o cumperi online sau cumperi jocul din magazin, apoi mai trebuie sa ai si un pc bunicel ca sa mearga daca nu ai, totul e in zadar! Bafta!