| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei as vrea sami reformatez pc-ul si nu stiu daca o sa mi se stearga toate programele sau daca o sa mi se stearga cele instalate de mine si nu cele din pc cand l-am cumparat? Deci ce o sa se intample ca varul meu mi-a spus ca cica se sterge tot si mia mai zis ca e supra incarcat si trebuie reformatat )

3 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Inseamnă că a şters absolut orice fişier, şi doar programele preinstalate de windows a rămas şi desigur windows-ul

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru Cezar):

Adica raman cele care erau instalate cand mi-am deschis prima uara calculatorul si dispar cele instalate de mine nu?

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru Cezar):

Alo deci eu n-am prea inteles te ai zis dar cred ca ai vrut sa spui ce ti-am scris eu mai jos... asta e sau altceva?