| sefulbos56 a întrebat:

Hei care imi puteti spune jocuri faine de groaza. Daca se poate si linkul de descarcare.Mersi! Celui care ma face sa nu mai dorm ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Incearca astea:
Silent Hill 4
Doom 3
Condemned Criminal Origins
FEAR 1/2
Amnesia The Dark Descent (probabil cel mai bun joc horror ever)
Resident Evil 4/5
Silent Hill 2
Silent Hill 3
Outlast
Afterfall:Insanity
-Dead Island
-Dead Island Riptide
-Aliens Colonial Marines
-Alan Wake
-AlAN wAKE aMERICAN Nightmare(Nu cred ca este de groaza)
-Silent Hill: Homecoming
-The Darkness 2
-Dear Esther

1 răspuns:
| mickeyMT a răspuns:

Ca sa iti dau unele cu care sa incepi dintre cele listate de @KeNNT3D joaca in ordinea asta: FEAR(sau FEAR 1) -> FEAR Extraction Point -> FEAR Perseus Mandate -> Fear 2 Project Origin.
Poti sa mai incerci Outlast si Outlast Whistleblower, in rest nu mi se par atat de inspaimantatoare.

PS: Ar trebui sa te uiti dupa Alien Isolation...