| Pintilei_Cosmin_1997 a întrebat:

Hei big grin! Stie cineva jocuri care sa mearga pe PC-ul meu?

RAM: 2, 5 GB
Placa video: Nvidia GeForce 7300 LE 512 MB
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz
Windows XP

P.S: Puteti sa dati jocuri cu cerintele la placa video putin mai mari deoarece o sa dau la video minim.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Minecraft
GTA: SA
GTA: VC
GTA: III
CS: 1.6
Eurto Truck Simulator 1
German Truck Simulator
NFS: Underground 1 si 2
NFS: Carbon
NFS: Hot Pursuit *din 2001 si 2010*
Sper ca te-am ajutat

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

M-am uitat la NFS : Hot Pursuit 2010 sau 2001 nu stiu... si a zis ca procesorul nu e bun! M-am uitat pe http://www.systemrequirementslab.com/......uit/11061/

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru Pintilei_Cosmin_1997):

Ala e site de toata porcaria. Ii bun, ca si ala de pe site e dual-core, si Pentium-ul care in ai tot dula-core e

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat