| OdesaDrl a întrebat:

Hei. De ce nu-mi merge imvu avand in vedere ca mi-am schimbat windowsul (este xp) si mereu cand il descarc (am incercat de pe mai multe browsere) imi arata ca se descarca 100% dar daca ma uit in control panel la programs download arata ca este gol fisierul imvu. Iar cand incerc sa intru pe imvu imi scrie,, restart imvu it appears that Imvu has crashed. Would you like to restart imvu?" apas yes dar tot asa apare si nu se deschide. sad
Ce sa fac ca sa mearga? Funda

2 răspunsuri:
| NoNameqed a răspuns:

Descarca-ti o versiune mai veche happy mie asa mi-a mers happy daca nici asa nu-ti merge sa imi spui happy

| OdesaDrl explică:

Draguta, am incercat si o versiune veche dar tot nu merge, nici ni ma lasa sa incep descarcarea la cea veche.
Daca ai putea sa-mi dai linkul-l tau de unde ai down. tu happy