| Diagn a întrebat:

Hei. Era un joc de acțiune, first person, si la începutul jocului erai pe o plaja si venea o tipa la tine si cineva o împușca si dupa trebuie sa mergi intr-o casa si sa împuști niște tipi dupa vine un elicopter si blabla... Si e cu misiuni, esti in diferite locuri, ba e iarna la un moment dat, ba esti intr-un hotel si tre sa o iei ostatica pe una... E vechi jocul, si vreau sa stiu cum se numește. Help...

Răspuns Câştigător
| Battlefielder99 a răspuns:

Salut! Jocul se numeste XIII (13 in cifre romane). Destul de misto jocul, mai ales animatiile gen revista de benzi desenate sunt super. Sper sa il gasesti. Bafta! happy