| tinutzzza a întrebat:

Hei imi putei recomanda niste jocuri cu nivele,impuscarturi, ceva de gen gta ca in viata reala ceva frumos daca putei sa imi spundeti si de unde as putea descarca.

Răspuns Câştigător
| eduard55882 a răspuns:

Swat 3, Far cry, Shooter crimecraft, Alan wake, Mass Effect 3, Test drive ferrari, Max payne 3, Dirt showdown 8 ball, Darksiders 2, Resident evil 6, Diablo 3, Star craft 2, Bioshock infinite, Tombrider, Hitman, Assasin creed, Sniper, Homefront, call of duty, Prototype, Counter strike, Metin2, Minecraft, 4Story, Wow, Lol. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

1 răspuns:
| Liviu781 a răspuns:

Far Cry 3, Crysis 3, Modern Warfare 3, Black Ops II ( 2 ), Max Payne 3... sleeping dogs