| Fcp_Sergiu_1995 a întrebat:

Hei imi puteti recomanda un sandbox smecher nu minecraft sau terraria

Răspuns Câştigător
| ReconGTA a răspuns:

Iti recomand Garry's Mod. Numele e cam idiot, dar gameplay-ul este de zile mari. Este construit pe temeliile Half-Life 2. Poti construi cladiri, poti face bombe cu ceas sau de proximitate, poti face masini, te poti juca cu NPC-urile (Non-Playable Characters) sau poti pur si simplu sa tragi ca un nebun cu RPG-u in baloane. De asemenea, are si un multiplayer savuros. Daca te-ai plictisit de sandbox, incearca cele peste 20 de gamemode-uri precum Zombie Survival, Trouble in Terrorists Town si altele, create de jucatori pentru jucatori.
Ce sa mai...cauta-l si joaca-l, daca-ti place cumpara-l pentru a juca cu alti playeri. Pe mine m-a impresionat si, dupa 5 ani, continua sa ma impresioneze.
Il gasesti pe Steam.
Bafta!

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Garry's mod il recomand, uite aici si un video de acum 4 ani.
https://www.youtube.com/watch?v=OqGhf2KS5TM

| mihnulet a răspuns:

Don't starve

dupa mine aste un joc GENIAL
si daca il cumperi acum pe steam iti da un mod horror

| Serban002 a răspuns:

Dacă vrei poți să cauți. Sunt foarte multe!