| nicusor123 a întrebat:

Hei mi-am luat minecraft si nu imi merge modul creative.deschid jocul dau creat new world creative si dupa ce se incarca, dispare scrisul cu generating new world, etc. mi se face tot ecranul negru si daca incerc sa dau click apare mouseul ala cu clepsidra si minecraft not respoding.am incercat si alte versiuni si merge decat survival.ce trebuie sa fac? A imi apare pe ecran un text document cu asta

A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x50b3c059, pid=1600, tid=1852
#
# JRE version: 7. 0_09-b05
# Java VM: Java HotSpot(TM) Client VM (23.5-b02 mixed mode windows-x86 )
# Problematic frame:
# C [OpenAL32.dll+0xc059] alcCloseDevice+0x52fe
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#
# If you would like to submit a bug report, please visit:
# http://bugreport.sun.com/bugreport/crash.jsp
#

--------------- T H R E A D ---------------

Current thread (0x02b8a000): VMThread [stack: 0x48d70000,0x48dc0000] [id=1852]

siginfo: ExceptionCode=0xc0000005, reading address 0x50c8c088

1 răspuns:
| Volts a răspuns:

Il reinstalezi sau ca si mie mi-a facut asa