| ShAdOwBoY14 a întrebat:

Hei...sall are careva conturi sau... eu stiu coduri de CLUB PENGUin(coduri nefolosite)am nevoie sau stie cineva cum sa ma fac
mb CLUB PENGUIN pe gratis?

funda si vot la toti cei care au un raspuns folositor

4 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Incearca-le pe toate si vezi care e vip... : http://konturi.ro/parole/clubpenguin.com/

| YahooMail a răspuns:

Iti dau eu cont Club Penguin Membru(te costa o funditatongue ). Deci mai ai nevoie de cont?

| MichelleI a răspuns:

Nu poti sa te faci membru club penguin pe gratis

| xTimeeax8 a răspuns:

Nu te poti face membru ca nu exista coduri pentru sa te faci membru... Crezi ca n-am cautat happy scuze realitatea e duraaacrying(((((((((((si eu vreau cod pin sa ma fac membru ca este ceva pe acolo cauta si vezi iti arata pinguinu pui cod PIN* si adresa si te face membrer cred ca am fost de ajutor Funditaa:!