| NikoNik a întrebat:

Hei, Salut TPU. Am o intrebare.
Vreau sa imi iau GTA 4, dar nu stiu daca o sa imi mearga.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz
Ram: 2.00 GB
System Type: 32-bit Operating System

Ce credeti o sa imi mearga. Ca chiar vreau jocul crying. Va rog sa imi raspundeti big grin. Sa mearga si la cea mai mica rezolutie numai sa mearga

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Spune si numele placii video, ca sa fiu sigur daca o sa mearga

| NikoNik explică:

Cred ca GeForce8400 Gs, Version 301.42

| TheDarkMita a răspuns:

Cred ca o sa mearga la mine merge si am Pc prafff happy vrei link de downloand?

| stefanescu3_8007 a răspuns:

Cred ca nu o sa iti mearga bine sau o sa iti mearga sacadat. parerea me sa iiti iei cod black ops sau daca tot iti plac asa mult jocurile aste iti dau eu cateva care stiu sigur ca o sa iti mearga :
1. driver san francisco
2. the godfather
3.the codfather 2

cred ca ti-am dat niste idei bune siiiii funda plz?

| tatarradu a răspuns:

Ar trebui sa-ti mearga foarte bine fiindca din cate vad ai calculator foarte bun