| castabui a întrebat:

Hei salut TPU! Cum pot sa filmez jocuri. Eu as vrea foarte mult sa ma fac youtuber! Va dau funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din cate am inteles, tu vrei sa-ti filmezi desktop-ul. Descarca fraps : http://www.fraps.com/
Ai grija ca trebuie sa ai un hdd de capacitate mare, si un pc destul de performant!

| castabui explică (pentru Jipa95):

Multumesc m-ai ajutat foarte mult!

| Darius2019 a răspuns:

Daca vrei si sa vorbesti mai bine ia-ti bandicam si vezi ca in fraps un video are aproape 4 gb mai bine iti iei camtasia studio are si mod de filmare