| Dariuta a întrebat:

Am achiozitionat de curand un The Sims 3 Seasons si un The Sims 3, i-am dat unei prietene The Sims 3 Seasons in schimbul The Sims 3 Into The Future, am dezinstalat The Sims 3 Season pentru ca nu mai aveam loc in calculator pentru The Sims Into The Future, ne-am dat seama ca nu o sa mearga si am facut schimb de ele din nou, iar cand am vrut sa imi reinstalez The Sims 3 Seasons nu am putut, iar cand vreau sa ma joc The Sims 3 mi se spune ca nu pot deoarece nu e gasit niciun disk in calculator,ma puteti ajuta va rog?

Multumesc, dau fndita!

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Pai daca le-ai luat de pe net (piratate) nu e bagat crackul, daca le-ai cumparat de la magazin si ai CD-ul trebuie sa il introduci in PC cand rulezi jocul.