| NicolaeMihai a întrebat:

Hei TPU am creat propiul meu server de metin2 cu hamachi dar n-am nici un player cum sa imi fac si eu propiul site?

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Incearca intai si intai sa iti inviti proprii prieteni de pe metin si din cei pe care ii cunosti pentru a popula si a face putina publicitate.
metin2ro este o sursa de venit insa inseamna si munca in domeniu
asa ca iti sugerez sa iti formezi o echipa de acum
foloseste-te de siteurile de socializare pentru asa ceva.fa o reclama buna si vei avea playeri cat de curand

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu am vazut destul de multe site-uri de genu facute prin www.ucoz.ro - poti incerca si tu.

| Jhonny1998 a răspuns:

Pai ca sa iti faci site trebuie sa cunosti limbajul HTML, sau poate ai un prieten care cunoaste.