| Seraph14 a întrebat:

Hei TPU am descarcat un program care este bagat intr-o arhiva cand ii dau extract here imi cere un cod. In aceeasi arhiva mai e un fisier care ma duce la un site care imi da parola, dar daca vreau parola respectiva trebuie sa trimit un mesaj in care sa zic ca vreau sa descarc nu stiu ce prosti. Cum pot sa-i dau extract la fiser fara sa mai bag parola aia sau sa iau parola de undeva dar fara sa platesc.

P.S http://filesmy.com/22e9i8 asta este site-ul dupa care gasesc parola.

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Http://www.rarpasswordcracker.com/rpc412.zip, Daca nu merge asta cauta pe google "brute force winrar cracker" si ar trebui sa gasesti ceva util.