| yonyckatar3 a întrebat:

Hei, TPU!
Am nevoi de voi sa imi spuneti cum imi recuperez contul meu de pe The West dar parola e schimbata si e-mail! Va rog sa imi spuneti cum imi fac contul inapoi? ca am vrut sa schimb parola ieri si imi arata Hash nevalid va rog am nevoie de voi! dau funda cine a spus coresct!

Răspuns Câştigător
| albrosie a răspuns:

Poti sa-ti gasesti parola doar daca ai emailul pe care este facut sau daca este schimbat slabe sanse sa tilprimesti inapoi

1 răspuns:
| yonyckatar3 explică:

Da dar acum nu il mai am ca e schimbat emaiul mai astept sa rapsunde cineva cine nu stiu iti voi da tie FUNDA BUFU