| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

Am o intrebare legata de Metin2.ro. Acum ceva timp am avut un cont de lvl 27 sau 26. Dar m-am lasat de joc si au trecut 5 luni pana am hotarat sa ma reapuc.(in prezent).Am vrut sa intru in cont si mi-a scris : Contul este blocat. Stie cineva de ce? Nu imi aduc aminte sa fii incalcat regulamentul. Ma poate ajuta cineva va rog? Fundita big grin!

Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
| mutulescudragos a răspuns:

Ai luat ban.Se mai intampla chiar daca nu faci nimic dar cateodata te raporteaza uni si GM, GA sau SGA iti da ban.
Parerea mea este sa te lasi de Metin2 este pierdere de timp.
Apucate si fa ceva util care o sa te ajute in viata. Dar daca nu te poti lasa po sa joci LOL