| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare legata de pc-uri (nu ca este prima data sad). Deci eram eu la o prietena si la ea nu se aude muzica. Si Am cautat la Control panel si la audio device spune ca nu este unul. Insa boxele functioneaza, sunt bune. Deci de la ce poate fi? Este probabil de la placa audio? Nu stiu ce placa audio are. Vreau sa o ajut :X happy

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare, trebuie instalat driverul placii de sunet astfel incat sistemul de operare (Windows-ul) sa o recunoasca. Placa de sunet probabil ca e OK, dar nu e recunoscuta de Windows. Descarca de pe net Slimdrivers, iti va identifica si instala driverele lipsa. Succes!

| Andy2013 a răspuns:

Daca are windows 7 cumva spune-i sa ma contacteze, trimite-mi tu un mesaj pe TPU cu id-ul ei de mess.