| Boss_Cris_1995 a întrebat:

HeI tPu! Am o mica problema.Am inteles ca "bin" din folderul. minecraft este totul.Pai eu nu gasesc bin-ul! Ajutati-ma pls!

7 răspunsuri:
| 11dimi a răspuns:

Intri in Start > in partea dreapta apare o casuta numita RUN ( executare ), intri in ea > scrii: %appdata% > o sa-ti apara un folder, primul folder este. minecraft, intri in el > Bin este printre primele

| Boss_Cris_1995 explică (pentru 11dimi):

Asta ii problema.Nu este acolo! big grin

| 11dimi a răspuns (pentru Boss_Cris_1995):

Atunci, sterge folderul. minecraft, si se va reseta

| Boss_Cris_1995 explică (pentru 11dimi):

Si toate serverele se vor sterge si lumile si tot?

| Boss_Cris_1995 explică (pentru 11dimi):

Nu ma lasa sa sterg ceva. zice sa inchid toate programele care merg si tot nu merge si asa!

| 11dimi a răspuns (pentru Boss_Cris_1995):

Bine. Ce versiune minecraft ai?

| Boss_Cris_1995 explică (pentru 11dimi):

Nu lasa am gasit alt launcher care are bin dar acum nu mai merge alta versiuni decat 1.5.2 si mai mici sad