| diannna38 a întrebat:

Hei TPU am o porblema cu GTA San Andreas. De 4 zile am windows 7 instalat in PC, dar nu stiu din ce cauza nu merge GTA San Andreas am un pc destul de decent 8 GB Ram, placa video de 2 GB, Procesor Dual Core de 3, 80 GHz Hard Disk de 1000 GB deci da, am instalat jocul am pus crack-ul tot ce trebuie unde trebuie si cand dau click sa intre in joc nu se intampla nimic stau si 40 de minute fara sa ai fac nimic si tot nu intra in joc. Am Windows 7 pe 64-biti. Problema este de ce nu vrea sa imi intre intre in joc am avut inainte Windows Vista dar nu mai gasesc CD-ul si nu am nici un amic sau vreo ruda care mai foloseste Vista. Va rog ajutati-ma va dau funda +vot daca merge raspunsul vostru

1 răspuns:
| Penciuc_Robert_1986 a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul si pune iar GTA-ul, dar inante de reinstalare, dezinstaleaza GTA-ul si apoi sterge folder-ul, in cazul in care nu s-a sters. Si apoi pui iar GTA-ul.

Sper sa mearga.