| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU am o problema care as vrea sa o rezolv repede, mi-am cumparat astazi Euro Truck Simulator 2 si am instalat modul multiplayer, ca este si cand intru imi zice ceva cu sdk ca e defect si pe forum scrie php.sdk... si nu stiu unde sa il pun, oricum nu-mi arata misiunile..doar serverele si am intrat la inceput si m-am intalnit cu cativa playeri, dar dupa nu mai aveam misiuni si e la ultimul update, cine ma poate ajuta dau funda

2 răspunsuri:
| kilowoksnope a răspuns:

Depinde!
1.Poate e ceva bug pe acolo
2. Din cauza jocului nu iti merge si pe forum pentru ca e aceeasi extensie (sdk)
3.Vezi la prezentarea jocului sau pe alte retele

| Fanu23 explică (pentru kilowoksnope):

O.o mi-e imi merge pe forum si e un pluging sdk si nu stiu cum sa il pun