| laur3003 a întrebat:

Am o problema in legatura cu metin2. De vreo 2 saptamani imi apar toate ch-urile inchise chiar daca serverul respectiv de metin este online. Faza este ca la orice server pe care l-as descarca imi apar canalele inchise, si nu stiu ce pot face. Exista vreo metoda de a rezolva problema? Multumesc mult

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ce 'servăr'?
No', încearcă cu antivirusul dezactivat.

| laur3003 explică (pentru deeeaqq):

Am si dezinstalat antivirusul, si am dezactivat firewall-ul doar ca nimic. E vorba de metin2 alaska si metin2 hammer