| Simonika11 a întrebat:

Am o problema, nu imi intra mufa de la volanul meu in unitatea de la calculator ...adica nu are forma pe care o are mufa volanului.ce sa fac, am cautat si alta mufa care sa intre in ea si apoi in unitate dar nu am gasit, precizez ca ambele, atat calculatorul cat si volanul au fost luate din Spania, va rog ajutati-ma! Funda celui mai concret si corect raspuns! Multumesc

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Este nevoie de o poza cu mufa de pe cablu de la volan sau macar informatii exacte despre produsul pe care il detii (producator, serie). Asta pentru a vedea ce conectori exista si daca sunt necesare adaptoare pentru dispozitiv, pentru a-l conecta la pc-ul tau. Uita-te pe volan si vezi ce producator si serie are si ne spui pe TPU!