| Iftode_Denis_1998 a întrebat:

Hei TPU,am si eu o intrebare, cine stie de vreun joc *cacofonie* care seamana Cu World of Tanks sau Robocraft dar sa joci co-op cu cineva. Gen, el controleaza pe unde mergi si tu tragi. big grin

Răspuns Câştigător
| AcesFromWan a răspuns:

Ar fi ARMA III-Altis Life care ar fi ceva de genu daca faci rost de vreo masina de razboi, unu poate conduce si tu sa tragi insa nu este ceva de genu ca robo sau WOT, deoarece jocul este RollPlay si mai ales jocul costa