| MaxxMann a întrebat:

Am si eu o intrebare la care vreau sa-mi raspundeti cinstit si sigur! Vreau sa-mi i-au jocul James Bond - Blood Stone si am cautat si cerintele de sistem. Calculatorul meu indeplineste toate cerintele de sistem, numai ca eu am windows 7 pe PC si am observat ca cere 2GB Ram pentru windows 7. Eu am doar 1GB... Are ceva daca instalez jocul si ma joc in aceste conditii? Va rog sa ma lamuriti! Ce functie indeplineste Ram-ul? Pentru ce este el? (DAU FUNDA:*)

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Nu il poti juca datorita lipsei de ram care indeplineste functia de stocare flash a jocului in ram se incarca jocul practic

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Ce ai de pierdut daca incerci? Poate iti merge acceptabil.