| baracarovine a întrebat:

Am si eu o problema. Doar ce mi-am cumparat un wireless cu 2 antene TP link. mi-a mers 2 zile fara probleme. dar acum nu imi mai pot conecta telefonul sau tableta sau laptopul la el... Merge doar pe calculator..Pe celelalte dispozitive nu-mi gaseste Routerul... Vreo idee?

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

Poti face o poza la router... ar trebui sa aiba niste butoane pe undeva pe acolo printre care unu cu "wlan"... de acolo activezi wi-fi -ul poate l-ai apasat din greseala