| Stefan_Andronache_1987 a întrebat:

Hei TPU... am un telefon Vodafone si imi apare un semn cu un "i" intr-un cerculet, si m-am documentat si am aflat ca daca semnul de la bara de notificari nu dispare se va strica telefonul... va rog imi puteti spune ce fel de virus este? va rog am nevoie de raspuns urgent.

3 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Nu stiu unde te ai documentat dar nu cred ca se va strica telefonul din cauza acelui "i". Suna la Vodafone si intreaba "specialistii" aia de acolo ce si cum.

| Sakal1999 a răspuns:

Alo alo. aici sunt jocuri pc online nici de cum telefoane sau Vodafone

| Stefan_Andronache_1987 explică (pentru Sakal1999):

Pe tine asta te intereseaza?