| EO_Doar_1999 a întrebat:

As dori sa am langa mine mai multe tipuri de persoane pentru ca am nevoie de ajutor:
o persoana sa fie cu ideile EU
a 2-a persoana sa stie graficile din metin 2
3- graficile din naruto ninja storm 3
4 sa site a crea un joc metin 2 dar fara programele din tutoriale adica pas cu pas pixel cu pixel
alta sa stie sa se ocupe de sunet
eu de inca o parte importanta
alta de videouri
alta sa stie sa puna intr-un joc un videoclip
si alta sa stie armuri de naruto, kakashi si alte personaje.
Noi, (eu doresc) sa creem un tip de joc care va fi cu mult mai popular decat metin2 ssau naruto...
cine este cu mine si doreste sa isi ofere ajutorul sa ma contacteze pe facebookul meu: DoarEO
sau in link :
https://www.facebook.com/doar.eo.37?ref=tn_tnmn
mesaje in cronologie- facebook.com/doar.eo.37
email-uri — doar.eu.37@facebook.com

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Cauta pagini de publicitate pe facebook si fa-ti si acolo cunoscuta pagina si poate obtii mai repede ceva